Telemedycyna Polska S.A. – lider teleopieki kardiologicznej

Telemedycyna Polska S.A. działa w branży telemedycznej obejmując obszar całej Polski. Specjalizuje się w usługach telekardiologicznych za pośrednictwem telefonu oraz Internetu. Jako pionier i lider telemedycyny Spółka znacząco wpływa na rozwój rynku telemedycznego w Polsce. W 2010 roku Telemedycyna Polska S.A. zadebiutowała na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych na rynku NewConnect, stając się tym samym pierwszą w Polsce publiczną spółką telemedyczną. Spółka posiada własne Centrum Monitoringu Kardiologicznego, w którym pracują lekarze posiadający wieloletnie doświadczenie z zakresu nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej zdobyte podczas pracy na renomowanych oddziałach kardiologicznych.

Telemedycyna Polska S.A. jest również inicjatorem i organizatorem największej ogólnopolskiej kampanii profilaktyki kardiologicznej „Zadbaj o swoje serce”, która nieprzerwanie od 2006 roku gości na terenie całego kraju w nowoczesnych i społecznie zaangażowanych centrach handlowych. W ramach Kampanii wszyscy chętni mogą bezpłatnie wykonać badania serca w zakresie: badanie EKG, pomiar ciśnienia krwi, pomiar poziomu cholesterolu, mogą obliczyć wskaźnik BMI, a przede wszystkim skonsultować wyniki z lekarzem specjalistą oraz zasięgnąć porady u dietetyka w zakresie zdrowego żywienia.

 Cardiopirin Valeant Telemedycyna Polska Zadbaj o swoje serce - Natur House, Techno Gym Zadbaj o swoje serce - Wirtualna Polska, abc Zdrowie, Fakt, Radio Zet Gold Zadbaj o swoje serce - Zdrowie Wiesz Jak, Zielony Szlak